• https://www.facebook.com/SitesizOlma/
  • https://www.twitter.com/@SitesizOlma
WEB TASARIM
ANAHTAR TESLİM, ESNAF, DERNEK, KONUT SİTESİ, ÖĞRETMEN-OKUL, E-TİCARET TÜM İŞLETMELERE UYGUN WEB TASARIM
LOGO TASARIM
Markanızın karizması markanızdan önemlidir! Markanızın karizmasını ÇİZİYORUZ...
SOSYAL MEDYA TAKİP
Artık hemen hemen her şirket ve marka sosyal medyada varlığını sürdürmek zorunda.
REKLAM&PROMOSYON
REKLAM-PROMOSYON ÜRÜNLERİNDE BOL ÇEŞİT UYGUN FİYATLAR.
KAŞE- KARTVİZİT-MATBAA
KARTVİZ-KAŞE-AFİŞ-EL İLANI-MATBUU EVRAK-DİJİTAL BASKI ÜRÜNLERİNDE KALİTELİ VE UYGUN FİYATLAR.
Site Haritası
5 Yıl Boyunca Düşük Fiyat Garantisi Veriyoruz

Müşterilerimize, 5 yıl boyunca döviz (USD) fiyatlarındaki artış oranından fazla fiyat artışı yapmayacağımızı garanti ediyoruz.Hesap Numaralarımız

ANASAYFA
Web Tasarım

İnternetin aktif olarak kullanılmaya başlamasıyla birlikte iş alanları da bu yönde etkilenmiştir. İşletmeler online hizmet ve reklamları yaygın biçimde kullanmaktadır. Bu noktada işletmelerin webdeki yüzü olan siteler önem kazanmaktadır. Sitenizi müşterilerin kolay kullanabileceği ve görsel olarak ilgisini çekecek şekilde tasarlamak önemlidir. Truva Reklam olarak işletmenizin web tasarım ve seo çalışmalarını yürütüyoruz.İnternet ortamında işletmenizin bilinirliğini artırmak ve daha fazla müşteriye ulaşmak için seo ve reklam çalışmalarımız tam size göre.

E-Ticaret

E-ticaret alt yapınızı ve tasarımızı Sektörünüzün ihtiyaçları doğrultusunda hazırlıyor ve işletiminde size destek sağlıyoruz. Fotoğraf çekiminden ürün içerik girişlerine, sosyal medya hesapları yönetiminden müşteri hizmetleri yönetimine varana kadar sunduğumuz hizmetlerle satışlarınızı artırmaya yönelik çalışmlar yapıyoruz. Profesyonel yazılımlar ile kolay yönetilebilen, dinamik e-ticaret siteleri ile rakiplerinizin bir adım önünde olabilirsiniz. Ürün bazlı seo çalışmaları ve online reklamlar ile satışlarınızda etkin artışlar sağlayabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik

İyi hazırlanmış kurumsal kimlik, sizin imajınızı yükseltirken, dış dünyaya güçlü görünmenizi de sağlayacaktır. İmajın akıllara kazınmasını sağlayacaktır. Kurumsal Kimliğiniz sayesinde kazandığınız imajınız reklam yatırımlarınızda da çok fazla maliyetlere girmeden etkisini gösterecektir.Özetleyecek olursak, iyi bir renk seçimi, sağlam bir logo ve kurumsal renklere uygun sade fakat kurumsal bir web sitesi, pazarlama faaliyetlerinize mükemmel destek sağlayacaktır.

İnternet Reklamcılığı Sosyal Medya Takip

İnternet reklamcılığı, hedef kitleye direkt ulaşmanızı sağlar. İnternet kullanıcıları, İnternet reklamcılığı uygulamaları dahilinde kullanılan reklam araçlarıyla iletişime geçer, reklam verene ait marka veya ürünler hakkında tüm yeniliklerden anında haberdar olur, etkileşim kurar. Bu sayede reklam veren, marka ve ürünleriyle ilgili kullanıcıların bilgilerine erişim sağlar ve etkileşimi güçlendirerek avantaj sağlar. Sosyal Medya hesaplarınıza zaman ayırmanıza gerek yok ekibimiz sizin adınıza sosyal medya hesaplarınızı oluşturur ve yönetir.

ON-LINE DEVETİYE SPARİŞİ

Zamanın en değerli unsur olduğu günümüzde, davetiye bastırmak için matbaa aramak, bulduğunuz matbaadan katalog seçmek yerine bilgisayarınız başından fiyat, desen gibi tercihlerle filtreleme yaparak istediğiniz davetiyeyi daha hızlı seçer, adresinize teslim alırsınız. Dolayısıyla siz matbaaya gidene kadar davetiyeniz basılmış olur.
Sitemizde Davetiye firmalarının katalog davetiyelerinin yanı sıra sadece sitemizde bulabileceğiniz özel tasarım davetiyeler bulunmaktadır.
Davetiye yapıcı olarak önceliğimiz hep yüksek kalite olmuştur. Binlerce kalitesiz ürün sunmaktansa onlarca yüksek kalite ürünler sunmayı hedefleriz. Pazarlama ve Satış hedeflerimiz ürün kalitesi ile birlikte hizmet kalitesini de beraber sunmaktır. Sitemizden yapacağınız alışverişlerde telefon, mail, iletişim formu, canlı destek ile işleminizin tüm detaylarında bilgi alabilirsiniz.


Baskı ޞekli : Standart Zarf : Özel Ebat : 24x9
199 TL
(KDV dahil)

Baskı Şekli : Standart Zarf : 1 Hamur Ebat : 17.5 x 12.5
107 TL
(KDV dahil)