• https://www.facebook.com/SitesizOlma/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+903226125616
  • https://www.twitter.com/@SitesizOlma
  • https://www.instagram.com/@Sitesizolmadestek@sitesizolma.com 

WEB SİTESİ GÜNCELLEME

Web Güncelleme

Web Güncelleme, mevcut web siteniz üzerinde yenilikler yapılmasıdır. Web sayfası güncelleme işlemleri değişik alanlarda olabilir.

SİTESİZOLMA olarak 2010 yılından beri Web site güncelleme alanında hizmet vermekteyiz. 10 yıla yakın bir süredir sektör tecrübemizden dolayı sayfa yapınız veya altyapısı ne olursa olsun web sayfanızı güncelleyebiliriz. 

Sitenizde yeni ve güncel bilgilerin olması, ziyaretçilerinize, sizin yaşayan ve nefes alan yani canlı bir firma olduğunuz izlenimini verir. Eski bilgi veya teknolojilerle yapılmış bir web sitesi ise sizin atıl ve cansız bir firma olduğu izlenimini verir.

Web Sayfası güncelleme hizmeti almanız aynı zamanda arama motoru sıralamalarında da size avantaj sağlar. Arama motoru botları, sitenize her geldiğinde güncellenmiş veya eski kalmış bir site olup olmadığınızı denetler. Buna göre de sitenizi işaretler. Bu işaretleme sonucunda düzenli güncellemeler yapılan web sitenizin daha üst sıralarda bulunmasına yardımcı olur. 


Web sitesi güncelleme hizmetine sahip olan firmaların web siteleri bilgisayar korsanlarına ve kötü amaçlı yazılımlara  karşı korunmuş olur. Herhangi bir sorun olduğunda, bu durum güncelleme yapan firmalar tarafından tespit edilir ve hızlı bir şekilde çözüm üretilir 

Son olarak; web sitesi sahipleri, bir işletmeyi işletmekle meşguldür ve web site güncelleme işlemlerini gerçekleştirmek için zamana veya uzmanlığa sahip olmayabilir. Bu nedenle, pek çok firma sahibinin hizmetlerini web sitelerini korumak ve düzenli tutmak için profesyonel destek almalarının nedeni budur.

Formu doldurun sizi arayalım...

SİZİ ARAYALIM